ŁAMIGLÓWKA TEATRALNA W BAJU

Łamigłówka (1)„Łamigłówka teatralna” to unikatowe wydarzenie z dziedziny edukacji artystycznej, którego celem jest przybliżenie i poznanie teatru. Projekt realizuje Fundacja Meritum we współpracy z Teatrem Baj.

Projekt wyróżnia ciekawa forma w specjalnie przygotowanej przestrzeni będzie 8 stacji teatralnych w różnych scenografiach, np. teatr cieni, teatr iluzji. Po instalacji wędrować będą kilkunastoosobowe grupy dzieci ze Strażnikiem Teatralnym. Odkrywanie kolejnych danych stacji w ciemności i półmroku pozwoli na rozbudzenie wyobraźni i zwiększenie zaciekawienia.

Zwiedzanie instalacji odbędzie się w dniach 1-4 października w godzinach 8:30 – 13:30, ul. Pożaryskiego 28, bud 4 (teren Instytutu Elektrotechniki). Uprzednio należy zgłosić grupę i zarezerwować wybrany termin. Projekt jest non-profit, a zatem wejście jest bezpłatne. Już teraz warto zaplanować ciekawą wycieczkę.

Ważne informacje:

*Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian

Kontakt:

Rezerwacje, tel.:  576-322-488 oraz 519-059-612

Biuro projektu ,,ŁAMIGŁÓWKA TEATRALNA” i Biuro Prasowe

e-mail: lamiglowka@mwmpr.pl, marta.winiarek-mietus@mwmpr.pl, tel.: 601-145-133, 517 760 984.